Svěcení nového hasičského auta SDH Velká Lhota

V sobotu 21.4.2018 nás pozvaly sbory dobrovolných hasičů Velké a Malé Lhoty na slavnostní svěcení nového hasičského automobilu, které se konalo před hasičskou zbrojnicí na Velké Lhotě.
Této slavnostní akce se zůčastnili členové Antonín Žlebek, Jaromír Špurek a František Kozák, dále členové SDH Poličná, Krhová, Bystřička, Valašské Bystřice se svými automobily.
Po krátkém projevu starostky obce a velitele sboru  vysvětil automobil pan farář Polášek z Veselské farnosti.

Nový dopravní automobil Volswagen Transporter s pohonem všech kol koupila obec Velká Lhota na základě výběrového řízení s využitím dotací ministerstva vnitra ČR a Zlínského kraje.

Pořízením automobilu došlo k výraznému posílení výzbroje jednotky SDH Velká Lhota.

Volswagen Transporter - SDH Velká Lhota
Svěcení nového hasičského auta SDH Velká Lhota