Aktuálně

 • Hasičská pouť na Sv. Hostýn

  V sobotu 29.4.2023 se členové našeho sboru učastnili tradiční už 28. Hasíčské pouti na Sv. Hostýn.

 • Cvičení - Voda 2023

  V sobotu 15.4. 2023 proběhlo v Hrachovci společné cvičení jednotek okrsku. Tématem cvičení byla mimo zdravotní přípravy a první pomoci hlavně voda. 

 • Zájezd do Polska

  Velikonoce patřily už tradičně cestě za poznáním. Pro tento rok bylo vybráno Polsko, hlavní destinací bylo trojměstí na pobřeží baltského moře.

 • Výroční valná hromada v nových prostorách

  V sobotu 21.1.2023 se v komunitním centru v Podlesí konala výroční valná hromada SDH Podlesí-Křivé. Vzhledem k nemalému počtu členů sboru ale i hostů byl poprvé zvolen tento nový a v porovnání se zbrojnicí větší a důstojnější prostor. 

 • Brigáda ve zbrojnici

  Na sobotu 5.11.2022 byla naplánovaná brigáda ve zbrojnici a nejbližším okolí. 

 • Zájezd do vinného sklepa

  V sobotu 8.10.2022 vyrazili hasiči a přátelé sboru na jednodenní zájezd do vinného sklepa. Při akci která se koná téměř každý rok s podzimem byl letos vybrán vinný sklep "U lisu v Hustopečích u Brna". Byla to určitě velmi dobrá volba, účastníci si pochvalovali nejen široký výběr vín a jejich kvalitu ale i pohodovový a ochotný personál vinného sklepa.

 • Dálková přeprava vody Velká Lhota

  Jako pořadatel letošního námětového cvičení v dálkové přepravě vody bylo pro letošní rok vybráno SDH Velká Lhota. Cvičení které proběhlo 1.10.2022 nejlépe prověří koordinaci a souhru všech družstev se opět účastnil i náš sbor. Při cvičení kde nejde o vítěze ale o splnění předepsaných limitů obstála všechna družstva na výbornou.

 • Křivské slavnosti

  Dnes už tradiční Svatováclavské Křivské slavnosti uspořádal 28.9.2022 místní osadní výbor tentorát společně s mysliveckým sdružením. Vzhledem k tomu že společenský život a aktivity členů spolků jsou v Křivém hodně provázané přiložili tak ruku k dílu i někteří členové SDH Podlesí-Křivé. 

 • Zájezd do pivovaru Bernard

  V sobotu 24. září jsme pořádali zájezd do rodinného pivovaru Bernard v Humpolci. 
  Jeli jsme autokarem pana Svobody z Krhové a program byl následující.
  Od 11:00 hodin se uskutečnila dvouhodinová exkurze, která obsahovala videoprojekci o historii pivovaru, proběhla prohlídka provozu a nakonec i ochutnávka piva.

 • ZÁJEZD DO VINNNÉHO SKLEPA

  SDH Podlesí-Křivé pořádá 8.10.2022 zájezd do vinného sklepa „U LISU“ (Hustopeče) 

  V ceně zájezdu je: doprava, raut, hudba a degustace vína (neomezená)

 • Anenská noc

  Po dlouhém půstu se vrátila stará dobrá Anenská.. přesněji Rocková Anenská noc.

  V sobotu 23.7.2022 se hřiště v Podlesí zaplnilo milovníky rockové hudby a kapely TheSyrup.

 • Likvidace následků přivalového dešťe

  Ve čtvrtek 9.6.2022 byla povolána naše jednotka k likvidaci škod napáchaných přívalovým dešťem který zasáhl velkou část Valašska. Zasahovalo se na dvou místech, jedním byly prostory areálu bývalého JZD v Podlesí a druhým objektem byly sklepní prostory prodejny Bernard ve Valašském Meziříčí.

Stránky